Ranna, Peipsiääre, Tartumaa   +372 52 24 660

Peipsi järve ääres…
Soovid korraldada Peipsi järve ääres firma suvepäevi, kokkutulekuid, laagreid, sünnipäevi või pulmi? Ranna puhkebaasis on see võimalik!

Ranna puhkebaas asub 3-hektarilisel maa-alal, millel on pikk 300-meetrine liivarand. Asume Ranna külas Pala vallas Jõgeva maakonnas. Puhkebaas asub Tallinnast 190 km ja Tartust 55 km kaugusel. Lähimad olulised punktid: Kallaste 8 km, Mustvee 15 km, Alatskivi loss 15 km, Piibumäe pood 4 km.

Ranna puhkebaas Jõgevamaal sai populaarseks juba 1970. aastate alguses kui Ranna külla Peipsi järve kaldale toodi vana ait, millest ehitati saun ja kaminasaal. Hiljem ehitati lisaks katusealusega peoplats, mille keskel on lahtine terrass. Sel ajal korraldati Rannal suviti suuri kokkutulekuid (KEK, EÕM, EÜE jne). Paljudele jäi see koht meelde oma ilusa ranna ning saunaga, mis asub otse järve kaldal ja loomulikult Peipsi veepeeglilt tõusva päikesega.

Peahoone koos lavaga: Külalistele pakume kasutamiseks katusealust koos lavaga, mis mahutab umbes 150 inimest. Tantsuplats asub hoone keskel ja seda ümbritseb L-kujuline katusealune. Peahoone juurde kuulub 6 tuba, milles 12 voodiaset.

Saunamaja: asub otse järve kaldal peahoone kõrval. Vanast aidast ümber ehitatud puuküttega saunamaja sobib väiksemate ürituste korraldamiseks. Kaminasaal mahutab kuni 30 inimest ning ka saun on parajalt suur, kuhu mahub vabalt 6–8 inimest korraga saunalavale.
Telkimine: Telkima mahub 300 inimest ja rohkemgi.

Autokaravanide omanikud võivad parkimiseks kasutada muruplatsi, kuhu mahub kuni 20 autot. Autokaravanidel on võimalus kasutada elektrit ja WC-d ning saada joogivett. Elektrit saame pakkuda kuni 10 autokaravanile.

MEIE KODUKORD!

RANNA PUHKEBAASIS VIIBIDES PALUME, ET OLEKSITE LOODUSSÕBRALIKUD JA HOIAKSITE PUHTUST RANNA PUHKEBAASI ALAL JA SELLE ÜMBRUSES!

  • hoidke Ranna Puhkebaasi vara vastutustundlikult,
  • ärge visake suitsukonisid maha ega vette, vaid selleks ette nähtud kohtadesse,
  • prügi palume sorteerida,
  • Ranna puhkebaasi vara kasutades palume see tagastada samasse kohta, kust ese võetud,
  • Kell 1.00 (öösel) palun muusika panna vaiksemaks (bassid võimalikult palju maha keerata). Arvestame nendega, kes soovivad magada,
  • enne lahkumist palume tagastada võtmed omanikule.

Käitumisreeglid õnnetusjuhtumite puhul:

  • Ranna puhkebaasi vara lõhkumisel või vigastamisel palume sellest võimalikult kiirelt omanikule teatada. Omaniku telefoninumber +372 5224660 Lõhutud või vigastatud vara tuleb kompenseerida.
  • Tulekahju tekkimise puhul helistada hädaabinumbrile 112. Juhul kui olukord ei ole eluohtlik ning tulekolle on väike, tuleb kustutada see enda jõul. (tulekustutid asuvad kaminaruumis ja sauna eesruumis) Tulekahju tekkimisest tuleb teatada võimalikult kiirelt ka omanikule.
  • Kehavigastuste, uppumise ja muude eluohtlike situatsioonide puhul helistada hädaabinumbrile 112. Õnnetusjuhtumist tuleb teatada ka omanikule.

Mõnusat nautimist!